פורסם ב- כתיבת תגובה

בחירת מנעול אלקטרוני טביעת אצבע תואם דלת פלדלת

בחירת מנעול אלקטרוני עם טביעת אצבע ואפליקציה תואם דלת פלדלת.

בחירת מנעול אלקטרוני – מספר דגשים בבחירת מנעול אלקטרוני לדלת בטחון מסוג פלדלת או דלת כניסה רגילה.

בחירת מנעול אלקטרוני לדלת היא החלטה משמעותית שמחייבת לשקול מספר פרמטרים ומגבלות שונות. הנה מספר דברים שצריך לשקול כאשר בוחרים מנעול אלקטרוני לדלת:

זקוקים להצעת מחיר או מידע נוסף?  שילחו הודעה

ל-055-8851761, או  לחצו כאן ונחזור אליכם בהקדם .

דגשים כיצד לבחור מנעול נכון 

1. סוג המנעול: ישנם מנעולים אלקטרוניים שנבנים לפי מערכת נעילה אלקטרונית לדלת קיימת, וישנם מנעולים אלקטרוניים שמשתמשים בדלתות מיוחדות המותאמות להם. בחר את הסוג שמתאים לדלת הפלדלת שלך.

2. סוגי הגישה: ישנם מנעולים אלקטרוניים שמשתמשים במפתחות אלקטרוניים (RFID או NFC), קודי גישה, סיסמאות, או גם בשילובים של הם. עליך לבחור את הסוג שנוח לך ולשאר חברי הבית.

3. רמת האבטחה: חשוב לשאול את עצמך כמה חשובה היא האבטחה בשבילך. מנעולים אלקטרוניים מגוונים ברמת האבטחה שלהם, מסתמך על סיסמא בפשיטת מרפק ועד למנעולים בעלי תקן בטיחותי מתקדם. הבחירה ברמת האבטחה צריכה להתאים לרמת הסיכון באזור שאתה גר בו.

מנעול אלקטרוני אורביטה הנפתח באמצעות כרטיס או אפליקציה
מנעול אלקטרוני עם תצוגת מספר חדר חדר מוצג אורביטה דגם 7000
מנעול אלקטרוני מופעל מטביעת אצבע קוד כרטיס או אפליקציה

4. פונקציות נוספות: המנעולים האלקטרוניים יכולים להגיע עם מגוון פונקציות נוספות, כמו תזכורות יומיומיות, אפשרות לשליטה מרחוק, תצוגת היסטוריה של פתיחות, ועוד. בחר את הפונקציות שיכולות לשרת את צרכיך היומיומיים.

5. בבחירת מנעול יש לשקול ראשית:  חשמל או בטריות: הרוב המוחלט של מנעולים האלקטרוניים פועלים על חשמל או בטריות. עליך לשקול האם יש לך גישה לחשמל בדלת ואם זה לא תלוי על סוללות, כמו גם את תדירות הטעינה או ההחלפה של הסוללות.

6. תקציב: מנעולים אלקטרוניים משתנים במחירם, תקציב המנעול הוא גורם חשוב בבחירתו. חשוב לשקול כמה אתה מוכן להוציא ולמצוא את המנעול המתאים בתקציב שלך.

7. חקירה וסקירות: חשוב לחקור ולקרוא ביקורות על המנעולים האלקטרוניים שאתה מעוניין בהם. חפש מידע על חולשות אפשריות או בעיות באבטחה שנמצאו במנעולים מסוימים.

חשוב להבין שבחירת מנעול אלקטרוני, יש לשקול את הצרכים היומיומיים שלך, רמת האבטחה שאתה רוצה להשיג, תקציבך, והמגבלות הפיזיות שבדלת שאליה אתה מתכוון להתקין את המנעול. לפני שאתה קונה מנעול אלקטרוני, אני ממליץ לשוחח עם מומחה באבטחת הבית או נעילה שיכול להיות לך יועץ טוב בבחירת המנעול המתאים לך.

לחץ כאן למבחר מנעולים אלקטרונים שונים :

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *